SERVICES

Sektor stoczniowy

Lekkość i właściwości techniczne płyt Interlite sprawiają, że doskonale sprawdzają się na podłogach i ścianach statków wycieczkowych i jednostek sportowych.

Read More

Projekty zewnętrzne

Wentylowane elewacje chronią budynki przed czynnikami atmosferycznymi oraz znacząco obniżają poziom hałasu i działają na korzyść izolacji cieplnej. Udoskonalamy te cechy, dodając wysokiej jakości design. Płyty o grubości 12+ można montować w mechanicznych systemach kotwienia przy pomocy Keil’i. To mocowanie jest niewidoczne i daje możliwość szybkiego i łatwego montażu. Płyty o grubości L6 są tak lekkie, że można je po prostu przykleić do konstrukcji aluminiowej.

Read More

Projekty biurowe

Wybór materiałów jest jednym z kluczowych elementów w procesie projektowania biur. Jak stworzyć funkcjonalną i atrakcyjną przestrzeń, zachowując najwyższe parametry użytkowe i zdrowotne użytych materiałów? Płyty Interlite oferują wszystkie te zalety w jednym produkcie. Duży format gwarantuje mniejszą ilość fug, które po latach zaczynają wyglądać na brudne i mało estetyczne.

Read More

Projektowanie mebli

Nasze powierzchnie doskonale sprawdzają się w branży meblarskiej – wielkoformatowe płyty ceramiczne dają możliwość realizacji różnorodnych projektów poziomych i pionowych – począwszy od stolików kawowych, poprzez blaty kuchenne i łazienkowe, aż po drzwi i fronty szafek

Read More

Projekty mieszkaniowe

Płyty Interlite mogą być stosowane na podłogi i ściany, a także jako okładziny kominków czy schodów. Duży format materiału daje efekt minimalizmu, prostoty. Jasne, naturalne i ciepłe kolory tworzą przytulną atmosferę do wypoczynku i relaksu. Właściwości takie jak odporność na: zarysowania, promienie UV, chemikalia i plamy sprawiają, że nasz produkt jest bardzo wygodny w codziennym użytkowaniu i łatwy w konserwacji.

Read More

Projekty kuchni

Blaty kuchenne, duże wyspy kuchenne, fasady mebli, okładziny ścienne – dzięki właściwościom technicznym i wielofunkcyjnym Interlite, nasze płyty mogą być stosowane na wszystkich tych powierzchniach. Nowoczesne płyty ceramiczne mają najlepsze parametry powierzchni, biorąc pod uwagę codzienną pielęgnację i normalne użytkowanie kuchni.

Read More